piknik
Czas wolny

Piknik rodzinny: zakręcony spektakl i moc atrakcji dla dzieci

Tańce połamańce, wesołe piosenki, animacje dla najmłodszych, a przede wszystkim moc pozytywnej energii – takie są występy ekokapeli The Jelonband, która wkrótce odwiedzi Wrocław. Zakręcona ekipa wystawi interaktywny spektakl „Bajeczna Fiesta”. Wszystko w ramach plenerowego rodzinnego pikniku już w najbliższą sobotę.

Jelonek Bronek to król tańca połamańca, Biedronka Ilonka gra na gitarze, a Pszczółka Julka śpiewa zabawne piosenki. Razem tworzą niezwykły zespół The Jelonband. Podczas interaktywnego spektaklu „Bajeczna Fiesta” zabawni bohaterowie wprowadzą dzieci w świat ekologii poprzez zabawę: najmłodsi będą wraz z nimi śpiewać i tańczyć, a także uczyć się, jak dbać o przyrodę i prawidłowo segregować odpady. Nie zabraknie także barwnej scenografii, niepowtarzalnych, ręcznie robionych kostiumów, wyjątkowych efektów scenicznych i dobrego humoru. To wszystko zapewniają aktorzy Teatru Kultureska, którzy ukrywają się za oryginalnymi kostiumami członków zespołu The Jelonband. Interaktywna forma i zabawne animacje sprawiają, że to teatr niebanalny, bliski widza, a jednocześnie niezobowiązujący. Swobodną atmosferę zapewnia także plenerowy charakter występu i możliwość oglądania spektaklu z perspektywy wygodnych leżaków i poduszek.

Serce pikniku

„Bajeczna Fiesta” to serce pikniku rodzinnego, jaki zaplanowano na sobotę, 24 lipca. Spektakl rozpocznie się w samo południe i potrwa 60 minut. Przed i po nim, między 10.00 a 15.00 na rodziny z dziećmi będą czekać animatorzy, a wraz z nimi warsztaty plastyczne, artystyczne malowanie twarzy, puszczanie baniek XXL, tańce, plansze do zabaw, gigantyczne kolorowanki, zabawy animacyjne na matach, planszach, z chustą Klanza, tunelami, a także zawody sportowe, np. przeciąganie liny. Dla uczestników pikniku przygotowano także zdrową przekąskę: 150 kg jabłek, które będą dostępne nieodpłatnie.

Zaplanowane atrakcje mają charakter plenerowy i odbędą się na placu przed Magnolia Park. – Mamy nadzieję, że sobota będzie słoneczna i bezdeszczowa, bo piknik organizujemy na świeżym powietrzu. Nie zamierzamy jednak rezygnować z niego w razie złej pogody – w takim przypadku całe wydarzenie przeniesiemy do środka centrum – zapewnia Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor centrum handlowego Magnolia Park. – Serdecznie zachęcamy do zarezerwowania sobie czasu i udziału w pikniku. To będzie świetna zabawa dla całej rodziny – dodaje.

Piknik rodzinny – sobota, 24 lipca, od 10.00 do 15.00, plac przed Magnolia Park od ulicy Legnickiej

Animacje dla dzieci, warsztaty plastyczne, malowanie twarzy, pokazy baniek, balony, zawody sportowe, spektakl „Bajeczna Fiesta” (12.00-13.00).

Dodaj komentarz