Prezenty w ofercie netto
Zabawki i akcesoria

Czas na prezenty – Netto z myślą o najmłodszych

Nigdy nie jest za wcześnie na planowanie upominków, które sprawią radość i zagwarantują udaną zabawę dziecku. A zbliżająca się Gwiazdka to idealny moment na sprawienie maluchowi wyjątkowego i wymarzonego prezentu, który może też uczyć i rozwijać jego kreatywność. Szeroka oferta funkcjonalnych zabawek i akcesoriów dla chłopców i dziewczynek jest dostępna w sieci handlowej Netto.

Choć dopiero połowa listopada, już teraz warto pomyśleć o podarunkach pod choinkę. Dzięki temu nie tylko unikniesz przedświątecznej gorączki, ale spokojnie zaplanujesz wspaniałe prezenty. W końcu to właśnie te gwiazdkowe są najbardziej wyczekiwane przez najmłodszych, dlatego powinny być dobrze przemyślane i trafione.

Zabawa na całego

Dziecięce zainteresowania to najlepsza inspiracja dla wyboru idealnego upominku pod choinkę. Mali miłośnicy zwierząt i dzikich stworzeń będą zachwyceni dinozaurem sterowanym pilotem (79 zł), wykonującym ruchy i machającym ogonem, z efektami świetlnymi i dźwiękowymi, przypominającymi realistyczne odgłosy. Niejeden chłopiec z pewnością marzy też o zegarku Transformers (22 zł) z możliwością transformacji w robota oraz o aucie sterowanym kierownicą (29 zł). Młodego fana motoryzacji ucieszy ciężarówka z autami (35 zł) oraz traktor (25 zł) z naczepą. Wspaniałą zabawę zagwarantuje zestaw dla małego bohatera (33 zł). Dla dziewczynki idealna będzie sterowana pilotem lalka na deskorolce (79 zł) z efektami świetlnymi, która dodatkowo obraca się oraz jeździ do przodu i do tyłu. Nie lada atrakcją będzie ubrana w strój kąpielowy i czepek pływająca lalka-bobas (49 zł), która samodzielnie pływa w wodzie. Małe elegantki zachwyci też zestaw do makijażu (29 zł) ukryty w palecie w kształcie księżniczki oraz toaletka (49 zł) z lusterkiem i akcesoriami do pielęgnacji. Do zabawy w dom przydadzą się zestaw ganków z akcesoriami (39 zł), a także maszyna do lodów… z baniek mydlanych (39 zł).

Nauka i zabawa w jednym

Wybór prezentu dla malca, który nie postawił jeszcze pierwszego kroku, może być dużym wyzwaniem. W tym przypadku doskonale sprawdzi się pchacz interaktywny (79 zł), który pozwala na ćwiczenie kończyn i małej motoryki, a dzięki efektom świetlnym i dźwiękowym stymuluje też wzrok i słuch, lub pchacz z muzyką (49 zł) z miejscem na kulki do zabawy w środku. Z kolei podczas podróży autem przyda się interaktywna kierownica (49 zł), dzięki której maluch może rozwijać szereg swoich zmysłów podczas wesołej zabawy. Dobrym wyborem będzie też mata do zabawy z miękkimi autami (49 zł), idealnymi dla małych rączek. Nieco starsze dzieci będą mogły rozwijać swoją kreatywność i artystyczne talenty dzięki cymbałkom z nutami lub magicznej tablicy ze znikopisem. Fantastyczną zabawę zapewnią też dwustronne puzzle (12 zł) z postaciami z ulubionych bajek, a także tuba Pitagorasa (39 zł), która poprzez zabawę uczy dzieci tabliczki mnożenia i dzielenia – wystarczy przekręcić dwa kolorowe pokrętła, a wyniki będą wyświetlane w oknie wzdłuż tuby. Świetną naukę w formie zabawy zapewni także gra Mały Geniusz Quiz (39 zł) z pytaniami z zakresu języka polskiego lub geografii oraz gra edukacyjna Carotina (29 zł) dla najmłodszych, pozwalająca rozwijać zdolności językowe.

Oferta ważna od 16 listopada do wyczerpania zapasów.

Dodaj komentarz