zabkowanie
Zabawki i akcesoria

Bolesne ząbkowanie? Wybierz gryzaki Mombella!

Ząbkowanie potrafi uprzykrzyć życie wielu rodzicom. Obrzęk i ból dziąseł sprawia, że malec jest marudny, płaczliwy, nie ma apetytu i źle śpi. I choć na rynku znaleźć można wiele produktów łagodzących te dolegliwości, nie wszystkie okazują się skuteczne. Na szczęście z pomocą przybywają gryzaki Mombella. Nie tylko uśmierzają bolesność dziąseł, ale również dodatkowo je masują, przynosząc niebywałą ulgę. Z czego są wykonane? Czy są bezpieczne?

Funkcjonalne, praktyczne i bezpieczne

Asortyment artykułów dziecięcych obfituje w wiele propozycji. Nie wszystkie jednak zasługują na uznanie. A jak sytuacja ma się w przypadku gryzaczków Mombella? Czy ich zakup rzeczywiście zasługuje na uwzględnienie? Jak się okazuje – tak! Najlepszym tego dowodem są chociażby pozytywne opinie wielu zadowolonych rodziców, którzy zgodnie przyznają, że uśmierzyły ból u ich ząbkujących smyków. A do tego, są bezpieczne. Wykonane z medycznego silikonu, który jest miękki, lekki, hipoalergiczny i antybakteryjny. Co więcej, nie podrażnia delikatnych, obolałych dziąseł malucha i z łatwością można go utrzymać w czystości. Gryzaki Mombella bez przeszkód można wkładać do zmywarki, nie obawiając się o uszkodzenie czy zmiany w wyglądzie. Silikon, z jakiego są wyprodukowane wykazuje wysoką wytrzymałość na wahania temperatur. Można go podgrzewać w kuchence, myć w gorącej wodzie, a także schładzać w lodówce czy zamrażarce.

Do wyboru, do koloru

Gryzaki Mombella są nie tylko bezpieczne i wykonane z największą starannością o detale, ale również atrakcyjne pod względem wizualnym. Medyczny silikon, z jakiego są wyprodukowane, oprócz tego, że jest bezpieczny to dodatkowo daje się formować w różne kształty. Co więcej, każdy gryzaczek ma inne funkcje, dzięki czemu rodzice mogą swobodnie dobrać taki, który najlepiej odpowie na potrzeby ich ząbkującego maluszka. Pierwszym, niejako bestsellerowym modelem jest ośmiorniczka. Jej macki zostały tak zaprojektowane, aby nie tylko przynosić ulgę opuchniętym dziąsłom, ale również oczyszczać jamę ustną po posiłku. Nieregularny kształt dodatkowo pobudza zmysł sensoryczny maluszka.

Wśród gryzaków Mombella sporą popularnością cieszy się również grzybek. Jego mięciutki, elastyczny kapelusik wyglądem imituje kobiecą pierś. W efekcie, nie tylko łagodzi obrzmiałe dziąsła, ale również okazuje się pomocny podczas zmiany karmienia.

A może śmieszna wiewiórka z żołędziem? Ten gryzak Mombella także przypada do gustu wielu smykom. Jej ogonek zakończony wypustkami zmniejsza ból oraz działa sensorycznie. Co więcej, może być wykorzystany jako łyżeczka do podawania pokarmów.

Dodaj komentarz