Mus bobovita masza i niedzwiedz
Na talerzu

Nowe musy owocowe BoboVita z bohaterami bajki Masza i Niedźwiedź

W drugim półroczu życia niemowlęcia mleko z piersi mamy lub mleko modyfikowane nie stanowi już zazwyczaj jedynego pokarmu zaspokajającego jego potrzeby żywieniowe. Opanowanie umiejętności siedzenia i kierowania rączki do buzi pozwala dziecku na próbowanie posiłków o nowej konsystencji oraz zdobywanie kolejnych doświadczeń. To czas na naukę samodzielności!

Dzięki nowym musom owocowym w tubkach BoboVita z bohaterami kultowej bajki Masza i Niedźwiedź mali smakosze mogą ją doskonalić, świetnie się przy tym bawiąc. Poznaj 4 pyszne nowości w poręcznych opakowaniach, które idealnie uzupełnią jadłospis malucha.

Sposób mam na mniam z Maszą i Niedźwiedziem to:

4 smakowite owocowe kompozycje dopasowane do potrzeb najmłodszych już po 6. miesiącu życia, produkty, które nie zawierają dodatku cukru*, a zgodnie z przepisami prawa także konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku,
różnorodne owoce, w tym morele, truskawki, jabłka czy gruszki, które spełniają wyjątkowo restrykcyjne normy jakości oraz pochodzą wyłącznie ze starannie wybranych i kontrolowanych pól i sadów, wygodne i dopasowane do małej rączki kolorowe opakowania wypełnione aż 100 gramami smakowitego musu –idealne dla dziecka, które doskonali umiejętność samodzielnego jedzenia, bezpieczne propozycje, które sprawdzą się zarówno w domu, jak i podczas aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Nowości BoboVita z bohaterami bajki Masza i Niedźwiedź

BoboVita Masza i Niedźwiedź jabłko z mango i pomarańczą po 6. miesiącu życia
BoboVita Masza i Niedźwiedź jagody i jabłka z bananem po 6. miesiącu życia
BoboVita Masza i Niedźwiedź morele z jabłkiem i gruszką po 6. miesiącu życia
BoboVita Masza i Niedźwiedź truskawki i wiśnie z bananem po 6. miesiącu życia

Opakowanie 100 g, cena rekomendowana: ok. 3,99 zł

Więcej informacji o nowościach BoboVita można znaleźć na www.bobovita.pl.

* Zawierają naturalnie występujące cukry.

Ważne informacje: Zaleca się kontynuację karmienia piersią podczas wprowadzania pokarmów uzupełniających. Karmienie piersią powinno trwać tak długo, jak jest to pożądane przez matkę i dziecko. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.

Dodaj komentarz