dzieci
Zabawki i akcesoria

SuperThings w Atrium Molo

Już wkrótce Atrium Molo opanują SuperThings! Superbohaterowie i Złoczyńcy pojawią się w centrum handlowym w dniach 11-16 czerwca br., gdzie zaplanowano wystawę z ich udziałem. Podczas ekspozycji miłośnicy popularnych figurek będą mogli odwiedzić mieszkańców Kaboom City, podziwiać ich niesamowite budowle oraz pojazdy i wziąć udział w dobrej zabawie. Dla uczestników zaplanowano także pamiątkowe dyplomy i upominki.

Na spotkanie z niezwykłymi postaciami zaprasza Atrium Molo. Dla małych fanów SuperThings zaplanowano strefy tematyczne nawiązujące do przygód SuperThings’ów. Wystawa składa się z siedmiu niepowtarzalnych stanowisk, na których będzie można zobaczyć najbardziej popularne postaci ze świata Superbohaterów i Złoczyńców w rozmiarach XXL. Dla dzieci to okazja na spotkanie z tajemniczym Enigma, genialnym Profesorem K oraz Superbohaterami – Kid Kazoom i RocketZing. Mali goście będą mogli również przyjrzeć się z bliska jednemu ze Złoczyńców, Mr King’owi, który do tej pory dużo namieszał w świecie SuperThings oraz poznać bohatera piątej serii – nieprzewidywalnego Kid Fury.

Uczestnicy wydarzenia mogą także podziwiać niesamowite laboratorium Kazoom Lab Battle oraz wieżę z wyrzutnią Power Tower Assault. Dużo wrażeń najmłodszym dostarczą również pojazdy posiadające super moce – Supercar oraz Kazoom Machine, maszyna służąca do przekształcania dowolnych przedmiotów w Superbohaterów i Złoczyńców. Dodatkową atrakcją ekspozycji będą dwie makiety Kaboom City, na których będzie można odnaleźć bohaterów, a także ich pojazdy i budowle. Każdy uczestnik, który odwiedzi wszystkie stanowiska i rozwiąże zadanie konkursowe, otrzyma pamiątkowy dyplom.

Bohaterowie SuperThings będą gościć w szczecińskim centrum handlowym w dniach 11-16 czerwca codziennie(z wyjątkiem niedzieli),w godzinach 10.00-20.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wystawa rozlokowana zostanie w różnych miejscach galerii i odbywać się będzie przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

– SuperThings to seria kolekcjonerskich figurek uwielbianych przez dzieci na całym świecie. Cieszymy się, że z uwagi na ich wielką popularność,możemy je gościć także w naszym centrum handlowym, sprawiając najmłodszym w ten sposób wielką frajdę. Serdecznie zapraszamy małych fanów na spotkanie oko w oko z Superbohaterami i Złoczyńcami już od piątku. Podczas wystawy najmłodsi będą mieli możliwość przenieść się do niezwykłego świata SuperThings i przeżyć własną, emocjonującą i pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji opowieść – mówi Agnieszka Wasyłenko z CH Atrium Molo.

Dodaj komentarz